MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8838676
nr 883 8676
Fåtölj
50/60-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 mars 2014
kl 20:27:36
150 kr
200 kr
350 kr